Lektoři

Romana Plocarová

Romča o sobě a józe:

"Žiju jogou... Jógu žiju. Žiju normální život takový jaký je a tak mě baví se vším co nabízí i bere. Někdy mám pocit, že to zvládám v pohodě někdy mám zas pocit, že mi vše utíká, vím ale, že jediný pevný bod v mém životě jsem já sama v sobě ... Život je pohyb a pohyb je život. Mám ráda klid v pohybu a pohyb v klidu. Když cítím své tělo, které mě pouští a umožňuje jít dál... za hranice fyzického."

Romča absovovala celou řadu jógových kurzů (např. Fitness jóga, Fascial jóga atd.) a seminářů (např. cvičení pro zdravá záda), ale především je držitelkou certifikátu Cvičitel jógy II. třídy od Českého svazu jógy, o.s.

Popis kurzu:

Fit jóga je zaměřená na rovnoměrné protažení a posílení svalů, výživu fascií a jejich sprvnou funkci. V každé lekci se budete soustředit na propojení dechu a pohybu a jejich plynutí tak, abychom to vnímali i v pohybech všedního dne. Zapojíte principy zdravého pohybu a taky to trošku na svém těle pocítíte. Pravidelným cvičením si tak zlepšíte kondici, vědomí sebe sama a získáte skvělý fit pocit. Propojíte tělo a mysl v jeden celek a na závěr lekce Vás čeká krátká a významná relaxace.