Soutěže a úspěchy

V roce 2019 jsme se staly Mistry ČR od CDT a Vicemistry ČR od SUT v kategorii junioři disco dance a zároveň Vicemistry ČR v juniorské základní lize art dance od TSR. Mini děti si vytančily titul Mistrů ČR v kategorii baby od SUT.
V roce 2018 jsme Mistři Evropy v rámci Best dance group (TSR), Mistři ČR od SUT, Mistři ČR od CDT v disco dance formacích a zároveň Mistři Světa v rámci World Dance Artistic Federation.
V roce 2017 jsme Vicemistři Evropy od TSR (BDG), Mistři ČR od CDT a II. Vicemistři ČR na SUT v disco dance.
V roce 2016 jsme získali titul 2. Vicemistrů Taneční skupiny roku ČR a SK a titul Mistrů ČR na Czech dance open Championship. Zároveň jsme dvojnásobní MISTŘI SVĚTA a II. Vicemistři světa WADF.
V roce 2015 jsem Vicemistři světa od WADF.
V roce 2014 jsme Mistři světa, dvojnásobní Vicemistri světa a II. vicemistři světa od WADF.
V roce 2013 jsme šestinásobní MISTŘI SVĚTA od WADF!!!

Úspěchy v roce 2023

Kurz D2

(hvk disco dance základní liga)

Choreografie: You wanna feel my technique?

Choreograf: Sebastián Urban

  • czech dance tour - 1. místo na mistrovství ČR a 1. místo na mistrovství čech, 1. místo na regionu
  • czech dance masters - 2. místo na regionu
  • tanecni skupina roku - 2. místo na mistrovství čr, 2. místo na regionu

 

D2+D3

(malá skupinka)

Choreografie: Silver Passion

Choreograf: Jitka Žaloudková

Vicemistři světa WADF - urban pop dance (disco dance) small groups

 

Kurz D3 

(jvk disco dance základní liga)

Choreografie: The big bang

Choreograf: Jitka Žaloudková a Kristýna Immer

  • czech dance tour - 1. místo na mistrovství ČR i čech, 2. místo na regionu
  • svaz učitelů tance - 1. místo na mistrovství ČR, 1. místo na regionu
  • taneční skupina roku - 1. místo Mistrovství Evropy (European best dance group), 6. místo na Mistrovství ČR, 6 místo na mistrovství čech, 2. místo na regionu

 

Kurz D3

(jvk art základní liga)

Choreografie: I Am Who I Am

Choreograf: Naty Ripak

  • czech dance tour - 2. místo na mistrovství ČR, 4. místo na mistrovství čech, 3. místo na regionu
  • svaz učitelů tance - 3. místo na regionu
  • taneční skupina roku - 4. místo na regionu

 

Kurz D4

(jvk disco dance hobby)

Choreografie: This is it

Choreograf: Sebastián Urban

  • czech dance tour - 1. místo na mistrovství ČR a 1. místo na mistrovství čech, 1. místo na regionu
  • czech dance masters - 3. místo na mistrovství čech, 2.místo na regionu
  • taneční skupina roku - 2. místo na regionu
  • czech dance cup - 1. místo, 1. místo na regionu

 

Kurz D5

(mini disco dance hobby)

Choreografie: Girls wanna have fun

Choreograf: Nikola Hronová

  • Czech Dance tour - 4. místo na mistrovství čech, 1. místo na regionu
  • czech dance masters - 4. místo na mistrovství čech, 1. místo na regionu,
  • taneční skupina roku - 6. místo na regionu
  • Čáslavský čtyřlístek - 1. místo

 

Kurz D6

(dvk art dance hobby)

Choreografie: Ve snu

Choreograf: Natálie Ságová

  • Czech dance tour - 2. místo na mistrovství ČR, 2. místo na mistrovství Čech, 2. místo na regionu,
  • czech dance cup - 1. místo
  • čáslavský čtyřlístek - 2. místo

 

Kurz D8

(mini/dvk disco dance hobby)

Choreografie: Pump it!

Choreograf: Kristýna Immer

  • czech dance cup - 1. místo
  • dancefonie poděbrady - 3. místo
  • čáslavský čtyřlístek - 3. místo

 

Kurz D9

(dvk disco dance hobby/základní liga)

Choreografie: Break-in

Choreograf: Natálie Krejčová

  • czech dance tour - 2. místo na mistrovství čr, 5. místo na mistrovství čech, 1. místo na regionu
  • česká kamenice - 1. místo
  • dancefonie poděbrady - 1. místo
  • svaz učitelů tance - 1. místo na regionu
  • čáslavský čtyřlístek - 2. místo
  • czech dance cup - 1. místo
  • kábrt cup - 1. místo